O KONFERENCJI

IX Konferencja Central European Electronic Card - Warsaw 2016

Temat wiodący:

Klient w centrum uwagi

7 – 8 grudnia 2016r., Hotel Novotel Warszawa Centrum

Główny Organizator
Współorganizator

Mamy ogromną przyjemności poinformować Państwa, że rozpoczęły się przygotowania do kolejnej edycji Konferencji Central European Electronic Card Warsaw.

Konferencja Central European Electronic Card (w skrócie: CEEC) - kontynuacja organizowanej od 2001 r. Konferencji KARTA - jest najważniejszym corocznym spotkaniem szeroko rozumianej branży kartowej z Polski i Europy Centralnej. Podczas dwudniowych obrad ponad 350 gości z kraju i zagranicy ma okazję zapoznać się z kilkudziesięcioma specjalistycznymi prezentacjami oraz do wielu bezpośrednich spotkań. Konferencja Central European Electronic Card Warsaw to jedyne miejsce, w którym spotykają się corocznie przedstawiciele instytucji i firm najważniejszych dla rozwoju nie tylko biznesu kartowego w Polsce i Europie. W dobie radykalnych zmian w biznesie kartowym wiodącymi wyznacznikami szczególnego zainteresowania organizatorów Konferencji CEEC pozostaje od minionego roku sześć istotnych haseł-drogowskazów: Commerce – Payment –– Mobility – Identity – Security – Smart City. Klient w centrum uwagi – to wiodące hasło tegorocznej edycji Konferencji CEEC.

Tematyka konferencji bazuje przede wszystkim na obiektywnie interesujących opisach przypadków w autorskim wykonaniu ich realizatorów i dotyczy najbardziej aktualnych tematów dla rynku kartowego oraz nowoczesnych płatności w Polsce i Europie.

Pełna informacja o agendzie i przebiegu Konferencji Central European Electronic Card Warsaw w latach 2008 – 2015 jest dostępna w zakładce ARCHIWUM.

Sukces Konferencji CEEC to w dużej mierze zasługa partnerów i patronów współtworzących jej program. Współorganizatorem Konferencji CEEC od minionego roku jest Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od lat z Konferencją CEEC i jej poprzedniczką związane są współpracą i honorowymi patronatami takie instytucje jak Związek Banków Polskich i jego wyspecjalizowany organ - Rada Wydawców Kart Bankowych, Ministerstwo Gospodarki, Narodowy Bank Polski, Komisja Nadzoru Finansowego, Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji, Izba Gospodarki Elektronicznej, Polski Komitet Normalizacyjny, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.

Platynowym Sponsorem Konferencji CEEC od pierwszej edycji konferencji była Visa Europe.

Do udziału w Konferencji CEEC 2016, poza ponad 350 uczestniczącymi w niej rokrocznie specjalistami, w tym roku zaprosimy też reprezentację nowej, młodej generacji użytkowników nowoczesnych płatności: studentów uczelni ekonomicznych i młodzieży licealnej.

 • 1

  Spotkanie fachowców

  Konferencja Central European Electronic Card    ( wcześniej KARTA ) stanowi od piętnastu już lat największe w Polsce coroczne spotkanie  polskich i zagranicznych specjalistów aktywnych w dziedzinie systemów kartowych różnego przeznaczenia oraz nowoczesnych metod płatności. Od 2015 r.  obszarami szczególnego zainteresowania uczestników Konferencji CEEC  są następujące tematy:
  – Commerce
  – Payment
  – Mobility
  – Identity
  – Security
  – Smart City i to one tworzą oś programową konferencji.

  Czytaj więcej

 • 2

  Aktualna tematyka

  Zmiany w obszarze nowoczesnych technologii płatniczych, systemów kartowych rożnego przeznaczenia i szerzej – nowoczesnych technologii IT wykorzystywanych w świecie e-identyfikacji, e-płatności, e-Commerce, e-zdrowia czy e-administracji są  tak daleko idące, że każdego roku zestaw tematów poruszanych na Konferencji CEEC jest bardzo bogaty. Każdego roku wybieramy też dla Konferencji CEEC temat wiodący – w 2016 roku  jest nim  „Klient w centrum uwagi”. W poprzednich latach były to na przykład „Przyszłość płatności” czy „Nowoczesne płatności w Polsce: 25 lat doświadczeń a wyzwania i perspektywy lat najbliższych”. W 2016 roku planujemy zaprezentować  jeszcze takie tematy jak ...

  Czytaj więcej

 • 3

  Znani prelegenci

  Przez piętnaście lat organizacji konferencji Central European Electronic Card zawsze staraliśmy się uwzględniać w ich programie najbardziej ważne i aktualne tematy. Jednocześnie, z powodzeniem, zapewnialiśmy dla ich prezentacji osoby najbardziej kompetentne. W praktyce byli to często autorzy nowych rozwiązań technologicznych lub menedżerowie odpowiedzialni za tworzenie nowych produktów albo za ich biznesowe, rynkowe wdrożenia. Tak więc z prezentacjami podczas konferencji „KARTA” i CEEC wystąpili w minionych latach wszyscy ważni przedstawiciele polskich lub działających w Polsce instytucji i firm z obszarów objętych tematyką konferencji:

  Czytaj więcej

Rejestracja

Co roku w Konferencji CEEC uczestniczy ok. 350 osób z kraju i zagranicy. Odpowiednio wczesne zgłoszenie udziału w niej to gwarancja wczesnego zapoznania się z agendą, spokojnego wyboru interesujących prezentacji, umówienia spotkań biznesowych, otrzymywania aktualnych informacji o Konferencji, a także  skorzystania z rabatów dla wybranych grup słuchaczy…

Czytaj więcej

Cenniki

Firmom zainteresowanym aktywną promocją podczas Konferencji CEEC  zarówno swoich osiągnięć jak i i produktów oferujemy od lat różnorodne możliwości promocji w jej trakcie i skutecznego dotarcia do jej uczestników. Przygotowaliśmy specjalne pakiety sponsorskie, sprawdzone w poprzednich edycjach Konferencji, ale nie wykluczamy możliwości ich indywidualnego dopasowania do potrzeb i pomysłów naszych sponsorów i partnerów.

Czytaj więcej

Almanach „Polskie Karty 2017”

W czasie Konferencji CEEC odbywa się rokrocznie premiera unikalnego wydawnictwa – polsko- i anglojęzycznego -Almanachu „Polskie Karty”.

Czytaj więcej

Konkursy i Polska Kartowa Gala

Od czasu przekształcenia konferencji KARTA w Konferencję CEEC pierwszy dzień Konferencji kończy wieczorne, uroczyste  spotkanie środowiska kartowego w Polsce - Polska Kartowa Gala. Część oficjalna to finał  konkursów na Najlepsze polskie karty danego roku i uhonorowanie ich zwycięzców. 

Czytaj więcej

Archiwum

Konferencja KARTA i CEEC to faktyczny świadek, i po części stymulator, rozwoju polskiego biznesu kartowego w wielu obszarach. Zainteresowanych  zapraszamy do  Archiwum tego wydarzenia… Archiwum to także skarbnica wiedzy na przykład dla studentów piszących prace magisterskie czy licencjackie z tematyki obrotu bezgotówkowego.…

Czytaj więcej

PROGRAM CEEC 2015

W ramach Konferencji CEEC odbywa się corocznie ponad 20 sesji tematycznych, poświęconych wiodącym tematom tej konferencji: Commerce – Payment – Mobility – Identity – Security – Smart City. Jednocześnie układ sal konferencyjnych i podział czasu na poszczególne sesje specjalistyczne pozwala uczestnikom Konferencji na bardzo łatwe zapoznawanie się ze wszystkimi interesującymi ich prezentacjami. 

Zobacz dokładny plan konferencji CEEC 2015 w podziale na poszczególne sesje i sale konferencyjne
 

Dzień pierwszy (3 grudnia 2015r.)

-> Zobacz dzień drugi (4 grudnia 2015r.) ->

Pobierz Pełny Program w PDF - KONFERENCJA CEEC 2015.PDF

 • 09.00 – 10.00
  Rejestracja uczestników, kawa o poranku
 • 10.00 – 10.25
  Otwarcie konferencji

  przez dr hab. Jerzego Boehlke Dziekana ds. Rozwoju i Współpracy z Zagranicą na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – współorganizatora Konferencji  CEEC 2015

  Piotr Muszyński – Wiceprezes Zarządu Orange Polska (wystąpienie dot. bezpieczeństwa IT )

 • 10.25 – 11.30
  Sesja otwarcia : „Przyszłość płatności – jaki wkład Polski jest możliwy?”

  „Przyszłość płatności – jaki wkład Polski jest możliwy?”, prezentacje i wystąpienia Krzysztofa Pietraszkiewicza – Prezesa Związku Banków Polskich, Adriana Kurowskiego – Dyrektora Visa Europe w Polsce  oraz  dr inż.Wacława Iszkowskiego – Prezesa Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji

  Wystąpienia i prezentacje, panel dyskusyjny:

  • Związek Banków Polskich, Prezes Krzysztof Pietraszkiewicz
  • Visa Europe, “Płatności to świetna branża”– Adrian Kurowski , Dyrektor Visa Europe w Polsce
  • Frost & Sullivan, „The Future of Payments” – Jean-Noel Georges

  moderator dyskusji: Sławomir Cieśliński

 • 11.30 – 12.00
  Przerwa
 • 12.00 – 13.30
  Sesje specjalistyczne
  Wybierz interesującą Cię salę
  • Sala "Róża"
  • Sala “Lilia”
  • Sala „Frezja”
  • Sesja specjalistyczna: „Przyszłość płatności”,  cz.I

   moderator dyskusji: dr Michał Kisiel, Bankier.pl

   „Nowe horyzonty, ślepe uliczki – dokąd zmierzają płatności?” – Michał Kisiel, Bankier.pl

   „Przyszłość płatności” – Maciej Maciejewski, Visa Europe

   „Securing customers’ remote interaction with their banks” Zoltan Szalai, Gemalto

   „Przyszłość płatności okiem dostawcy systemów IT” – Marcin Rusinek, Visiona

    Dyskusja z udziałem w/w prelegentów.

  • Sesja specjalistyczna: „Czy i kiedy zrezygnujemy z gotówki w Polsce i w innych krajach?

   Partner sesji: Cashless.pl

   moderator dyskusji: Jacek Uryniuk, Cashless.pl

    „Payment Gateway – świat bez gotówki.Narzędzie skutecznego i bezpiecznego wdrażania płatności bezgotówkowych ” –  dr inż. Grzegorz Wojtenko, MCX Systems

   „Perspektywy rozwoju obrotu bezgotówkowego – wnioski i działania aktualizacyjne w zakresie PROB” – Wioletta Barwicka, Narodowy Bank Polski

   „No Cash Day” – Geronimo Emili, Cashlessway

   Dyskusja z udziałem w/w prelegentów oraz zaproszonych gości: Adrian Kurowski – Visa Europe.

  • Sesja specjalistyczna: „Rozwiązania samoobsługowe dla potrzeb rynku kartowego”

   moderator dyskusji: Marek Firkowicz

   „Bankomaty w Polsce – podsumowanie minionego roku” – Marek Firkowicz

   „Unia bankomatowa” –  Miłosz Brakoniecki, Obserwatorium.biz

   „A new entrant’s perspective of the self-service market in Poland” – Fergus Graham, Cardtronics

   Dyskusja z udziałem w/w prelegentów.

 • 13.30 – 14.30
  Obiad
 • 14.30 – 16.00
  Sesje specjalistyczne
  Wybierz interesującą Cię salę
  • Sala “Róża”
  • Sala “Lilia”
  • Sala „Frezja”
  • Sesja specjalistyczna: „Przyszłość płatności”,  cz.II

    moderator dyskusji: dr Michał Kisiel, Bankier.pl

   „Rozwój przez innowacje czy efekt skali: Przyszłość rynku płatności w horyzoncie 2020”-  dr Michał Polasik, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

   „Rozwój płatności – szaleństwo czy normalność?” – Janusz Diemko, Maciej Gawinecki

   „Przyszłość płatności w handlu detalicznym” – Piotr Waś, Ingenico

   Dyskusja z udziałem w/w prelegentów.

  • Sesja specjalistyczna: „Polska karta płatnicza”

   moderator dyskusji: Sławomir Cieśliński

   „Karta Polcard – takie były początki….” – Zbigniew Wiśniewski

   „Krajowa sieć bankomatowa a karta lokalna” – Adam Tencza,  SIBS International

   „Repolonizacja kart płatniczych – dlaczego?” – Tadeusz Kościński, Bank Zachodni WBK

   Dyskusja z udziałem w/w prelegentów oraz zaproszonych gości: Adrian Kurowski – Visa Europe.

  • Sesja specjalistyczna: “Chmura i inne nowoczesne rozwiązania IT dla rynku finansowego”

   moderator dyskusji: Jerzy Cichowicz

   „Przetwarzanie kart w  chmurach – doświadczenia z budowy i oceny systemów kartowych w chmurach” Kris Olejniczak, Sysnet Global Solutions

   „Banking security from Gemalto” – Zoltan Szalai, Gemalto

   „Bankowość w chmurach  – czy to może być bezpieczne? Ależ tak !” –Tadeusz Reczyński, Stafan Sterzycki, FCR

   „Rozwiązania chmurowe w systemach wspomagających wymuszenie compliance” – Jacek Rońda, Evizone Polska

   Dyskusja z udziałem w/w prelegentów oraz zaproszonych gości: Tomasz Matuła – Orange Polska

 • 16.00 – 16.15
  Przerwa
 • 16.15 – 17.15
  Sesje specjalistyczne
  Wybierz interesującą Cię salę
  • Sala “Róża”
  • Sala “Lilia”
  • Sala „Frezja”
  • Sesja specjalistyczna: „Przyszłość płatności”,  cz.III

   moderator dyskusji: dr Michał Kisiel, Bankier.pl

   „Płatności w Internecie Rzeczy”-  prof. dr Jarogniew Rykowski, Uniwersytet Ekonomiczny  w Poznaniu

   „Jak przekonać młodych do usług bankowych”-  Maciej Łuczak, Robert Kałuża, Billon

   Dyskusja z udziałem w/w prelegentów.

  • Sesja specjalistyczna: „Nowe zagrożenia bezpieczeństwa transakcji”

   moderator dyskusji: dr inż. Jerzy Świtek

    „Cross – channel: wyzwania dla bezpieczeństwa” – Cezary Kosiński, Swan Payments

   „Specjalna karta, czyli jak BEZPIECZNIE przechować trudne hasła czy kody – alternatywa dla elektronicznych rozwiązań” – Jan Głowniak, GD Serwis

   Dyskusja z udziałem w/w prelegentów.

  • Sesja specjalistyczna: „Edukacja finansowa i social-media a nowy  kontekst funkcjonowania systemów płatności”

   moderator dyskusji: dr Eugeniusz Śmiłowski

   „Odtworzenie procesu decyzyjnego klientów” –  Krzysztof Majkowski, Gemius Polska

   „Postawy Polaków wobec finansów”– Norbert Konarzewski, Fundacja Kronenberga

   „Jak pogodzić masowość z indywidualnym charakterem komunikacji ?”  Pablo Dominguez, vintom.com

   Dyskusja z udziałem w/w prelegentów.

 • 17.15 – 17.30
  Przerwa
 • 17.30 – 18.30
  Sesje specjalistyczne
  Wybierz interesującą Cię salę
  • Sala “Róża”
  • Sala “Lilia”
  • Sala „Frezja”
  • Sesja specjalistyczna:  „Przyszłość płatności ”,  cz.IV

   moderator dyskusji: dr Michał Kisiel, Bankier.pl

   “Płatności na paśmie licencjonowanym” – Łukasz Strzałkowski, Eryk Szweryn, Platforma Komunikacji i Rozwiązań Mobilnych

   Dalszy ciąg dyskusji z udziałem w/w prelegentów.

  • Sesja specjalistyczna: „Karty przedpłacone, miejskie, regionalne, sportowe  i  lojalnościowe”

   moderator dyskusji: Sławomir Cieśliński

   „ZenCard – Polska platforma marketingu dowiązanego do transakcji kartowej (card linked marketing)”  Krzysztof Klimczak, Jarek Sygitowicz, ZenCard

   „E-kody w retailu. Nagradzanie jeszcze nigdy nie było tak proste”  –Robert Bogacki, Up Bonus

   „Karty lojalnościowe jako jeden z instrumentów profilowania klientów – zagadnienia prawne”  Marta Kwiatkowska –Cylke, Kancelaria Lubasz i Wspólnicy

   Dyskusja z udziałem w/w prelegentów.

  • Sesja specjalistyczna: „Jak się musi i będzie zmieniać bankowość- znaczenie innowacyjności”

   moderator dyskusji: prof.dr Stanisław Kasiewicz, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

   „Opinie ekspertów nt. zmian w systemie bankowym” – dr Jerzy Głuszyński, Instytut Badawczy Pro Publicum

    Dyskusja z udziałem w/w prelegentów.

 • 19.00 – 22.00
  Polska Kartowa Gala

  (w jej trakcie nastąpi wręczenie nagród w  10 konkursach na Najlepsze karty w Polsce w 2015 r.) Sala „Ludwikowska”  w „Polonia Palace Hotel”, Al.Jerozolimskie 45

Dzień drugi (4 grudnia 2015r.)

 

 • 09.00 – 10.00
  Rejestracja uczestników, kawa o poranku
 • 10.00 – 11.30
  Sesje specjalistyczne
  Wybierz interesującą Cię salę
  • sala “Róża”
  • sala “Lilia”
  • sala „Frezja”
  • Sesja plenarna: „Rozwój e-Commerce a nowoczesne metody płatności w obrocie wewnątrzkrajowym i transgranicznym”

   Partner sesji: Izba Gospodarki Elektronicznej

   moderator dyskusji: Sławomir Cieśliński

   „Przyszłość e-płatności:konsumenci i przedsiębiorcy a rynek i regulacje prawne” – Grzegorz Wójcik, Izba Gospodarki Elektronicznej

   „Rola płatności kartą w sprzedaży w modelu Omnichannel” – Michał Paluszczak, Tpay.com

   „Rozliczenia z konsumentami – prawne aspekty płatności w transakcjach B2C dokonywanych w Internecie”  –  Przemysław Walasek, Kancelaria Taylor Wessing

   Dyskusja z udziałem w/w prelegentów oraz zaproszonych gości: Małgorzata Ciszecka  – Visa Europe.

  • Sesja specjalistyczna„Polskie i europejskie regulacje prawne a rozwój nowoczesnych metod płatności”, cz.I

   moderator dyskusji: Krzysztof Korus,  dLK Korus Okoń Radcowie Prawni

   Dyrektywa PSD2  – konkurencja czy współpraca?” – dr Paweł Widawski, Związek Banków Polskich

   „Regulacje: bezpieczeństwo czy wygoda” – dr Krzysztof Korus, dLK Korus Okoń Radcowie Prawni

   Rozporządzenie UE dot. opłat interchange w odniesieniu do transakcji płatniczych realizowanych w oparciu o kartę”–  dr Jan Byrski, Kancelaria Traple, Konarski Podrecki i Wspólnicy

   Dyskusja z udziałem w/w prelegentów.

  • Sesja specjalistyczna: ”Regulacja eIDAS: szansa na uporządkowanie problemów e-tożsamości i e-podpisu w Europie i w Polsce”

   moderator dyskusji: Wiesław Paluszyński, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji

   Zabezpieczenie transakcji pieczęcią elektroniczną”–  Michał Tabor, Trusted Information Consulting

   Czy firmy wpadły w sieć e-usług?”– dr Agnieszka Pugacewicz, Damian Zięba, DELab Uniwersytet Warszawski

   Normalizacja nowoczesnych technologii i systemów kartowych”– Grzegorz Koprowski, Polski Komitet Normalizacyjny

   Dyskusja z udziałem w/w prelegentów.

 • 11.30 – 12.00
  Przerwa
 • 12.00 – 13.30
  Sesje specjalistyczne
  Wybierz interesującą Cię salę
  • sala “Róża”
  • sala “Lilia”
  • sala „Frezja”
  • Sesja specjalistyczna: „Cyfrowe pieniądze cyfrowego świata”, cz. I

   Partener sesji: Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

   moderator dyskusji: Sławomir Cieśliński

   Bitcoin a Compliance i Bezpieczeństwo ”– Paweł Kuskowski, Maciej Ziółkowski, Satoshi

    Cyfrowe waluty – czyli tylko Bitcoin?”  –  Mariusz Sperczyński, Bitmarket

   Dyskusja z udziałem w/w prelegentów.

  • Sesja specjalistyczna:  „Polskie i europejskie regulacje prawne a  rozwój nowoczesnych metod płatności”, cz.II

   moderator dyskusji: dr Krzysztof Korus, Krzysztof Korus, dLK Korus Okoń Radcowie Prawni

   PSD2 – nowe kompetencje nadzoru” –  dr Anna Klein-Kaska, Uniwersytet Gdański

   „Przyjmowanie płatności przez Internet. Perspektywa prawno-podatkowa”–  Katarzyna Czekajło-Zajkowska, Grzegorz Leśniewski, Kancelaria Olesiński i Wspólnicy

   Dyskusja z udziałem w/w prelegentów.

  • Sesja specjalistyczna: Technologie Smart City

   moderator dyskusji: Jerzy Cichowicz

   „Wykorzystanie platform operatora telekomunikacyjnego  do płatności i rozliczeń w Smart City” – Tomasz Kołoszczyk, Orange Polska

    „Białostocka Karta Miejska – transakcja, informacja, wiedza – szkielet koncepcji
   SmartCard @Transport Publiczny  @ Białystok @ Smart City” –
    Bogusław Prokop, Białostocka Komunikacja Miejska

   Innovations next to you! Best practices  from Eastern Europe”–  Grzegorz Kasperek,  Plastic Card Polska

   Innowacyjne rozwiązania ITS jako narzędzia wspierające rozwój Smart City – elektroniczny pobór opłat w obszarach miejskich oraz na ich styku z drogami krajowymi” –Tomasz Polichnowski, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji

   Dyskusja z udziałem w/w prelegentów.

 • 13.30 – 14.30
  Obiad
 • 14.30 – 15.45
  Sesje specjalistyczne
  Wybierz interesującą Cię salę
  • sala “Róża”
  • sala “Lilia”
  • sala „Frezja”
  • Sesja specjalistyczna: „Cyfrowe pieniądze cyfrowego świata”, cz. II

   moderator dyskusji: Sławomir Cieśliński

   „Czym jest Blockchain?” – Filip Pawczyński, Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

   Jak zatrzymać inwazję cyfrowych walut?” – Lech Wilczyński, Inpay

   „Wartość bitcoina wobec możliwych scenariuszy rozwoju gospodarki” – dr Krzysztof Piech, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

   Dyskusja z udziałem w/w prelegentów.

  • Sesja specjalistyczna: Nowoczesne płatności dla dzieci i młodzieży oraz osób niepełnosprawnych”

    moderator dyskusji: ………..

   „Rozwój dostępności Banku Zachodniego WBK dla klientów ze szczególnymi potrzebami” – Marta Walaszczyk-Szymańska, Monika Zalewska, Bank Zachodni WBK

   „Edukacja ekonomiczna polskich gimnazjalistów w świetle badań międzynarodowych” – Kamil Sijko, Instytut Badań  Edukacyjnych

    Dyskusja z udziałem w/w prelegentów.

  • Sesja specjalistyczna: „Karty zdrowia w Polsce – czy to jest realne i ma sens?”

   moderator dyskusji: dr inż. Kajetan Wojsyk, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia

   „Nowoczesne realizacje Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego na świecie” – Konrad Piotrowski, Gemalto

   Dyskusja z udziałem w/w prelegentów.

 • 15.45 – 16.00
  Przerwa
 • 16.00 – 17.30
  Sesja plenarna: „Płatności w dobie Internetu Rzeczy, czy człowiek będzie do czegoś potrzebny?”

  Wprowadzenie: prof. dr Jarogniew Rykowski, Uniwersytet Ekonomiczny  w Poznaniu

  Dyskusja z udziałem  zaproszonych gości: Daniel Piechocki – Orange Polska.

  moderator dyskusji: Sławomir Cieśliński

 • 17.30
  Zakończenie konferencji CEEC 2015
 • Platynowy Partner
 • Złoty Partner
 • Złoty Partner
 • Srebrny Partner