prelegenci

Mariusz Sperczyński

Założyciel BitSecurities (biSEC) - kompleksowa obsługa projektów (w tym STO) oferowanych przez blockchain, zgodna z przepisami (w tym z UE).

Od wielu lat angażuje się w budowanie sprawnych biznesów opartych na IT. Łączy pasję do wynalazków oraz badań i rozwoju z zarabianiem pieniędzy.Zawsze w niesamowitej podróży odkryć i testów nowych obszarów korzystania z technologii IT w celu lepszego i bardziej efektywnego życia lub biznesu.

Obecnie bada blockchain, sieci neuronowe i sztuczną inteligencję. Jednak najważniejszym jego celem jest obecnie bitSecurities.io (biSEC) – kompleksowe rozwiązania dla projektów blockchain oraz dla STO funduszy akcji, produktów finansowych i ubezpieczeniowych oferowanych przez blockchain, zgodnie z przepisami ESMA (w tym nowych w UE), FCA / FSA i SEC.

Zawsze w misji uruchamiania innowacyjnych, skutecznych rozwiązań opartych na najnowocześniejszej technologii:

- greenfields, startupy

- połączenie, integracja i szybki rozwój młodych struktur biznesowych

Jego specjalizacją jest bardzo skuteczny sposób rozwoju innowacyjnego biznesu od pomysłu na wczesnym etapie do rentownej firmy, od wizji projektu i planowania, poprzez studium wykonalności, po wdrożenie i monetyzację