prelegenci

Wojciech Kazimierski

Wojciech Kazimierski – twórca i współwłaściciel LeaseLink – jedynego na rynku polskim oraz jednego z najnowocześniejszych na świecie Fintechów branży leasingowej. Usługi leasingowe oferowane są przez LeaseLink w sklepach stacjonarnych oraz e-commerce w modelu omnichannel jako metoda płatności.

Wojciech Kazimierski jest doświadczonym managerem oraz specjalistą rozwoju dystrybucji oraz strategi sprzedaży. Przez blisko 15 lat pracował jako manager sprzedaży w Raiffeisen Leasing odpowiedzialny za zarządzanie siecią sprzedaży, produktami i marketingiem. Kreował także strategię sprzedaży oraz odpowiadał za rozwoju spółki Raiffeisen Insurance wyspecjalizowanej w cross sellingu.

W LeaseLink jest odpowiedzialny za wdrażanie procesów operacyjno-biznesowych  oraz nieustanną ich efektywizację. Dzieki temu LeaseLink wyróżnia się na rynku wyjątkowym poziomem customer experience, docenionym przez tysiące klientów i topowych merchantów spółpracujących z fintechem.

Freak i wizjoner skoncentrowany na efektywności oraz doświadczeniu klienta wewnetrznego i zewnętrznego. Członek rad programowych kongresów fintechowych oraz członek Komisji Etyki Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.